Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie, ul. Długosza

Długosza, Lędziny, śląskie

  • 299 000 zł
  • 64 m²
  • 4 671,88 zł/m²

Mieszkanie, ul. Długosza

Długosza, Lędziny, śląskie

zaktualizowane:
2 stycznia 2019

299 000 zł

64 m²

4 671,88 zł/m²

Mieszkanie, ul. Długosza

Zaktualizowane: 2 stycznia 2019

299 000 zł 64 m² 4 671,88 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2011
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2011

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (4 671,88 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2011
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 9 m²
  • Czynsz: 400 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 02.01.2019

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam mieszkanie w Lędzinach na ul. Długosza, zlokalizowane na zadbanym osiedlu z 2011r.

Mieszkanie widne dwustronne o powierzchni 64m usytuowane na parterze.

Składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią( wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt agd w tym pralko-suszarkę), bezpośredniego wejścia na balkon, 2 niezależnych sypialni, łazienki. (...)

Kontakt

Agent

Patryk

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości